Henrik Langdal
VD
E-post: henrik.langdal@kavokerr.com
Mobil: 070-874 50 30
Kontoret: 08- 590 047 06
 

 
Magnus Nilsson
Försäljningschef
E-post: magnus.nilsson@kavokerr.com
Mobil: 073-960 91 68
Kontoret: 08-590 047 53
 

 
Försäljning

Roald Skoglund
Affärsutvecklare, Norden
E-post: roald.skoglund@kavokerr.com
Mobil: 070-632 06 10
Kontoret: 08-590 047 04

 

 
Claes Gyllenskiöld
Avtal- och upphandlingsansvarig
E-post: claes.gyllenskiold@kavokerr.com
Mobil: 073-667 93 57
Kontoret: 08-590 047 09
 

 
Carolin Jaques
Marketing Manager
E-post: carolin.jaques@kavokerr.com
Mobil: ???????????????????????????????????????????????
 

 
Madeleine Söllner
KAM Norden - Universitet, Produktkoordinator CAD/CAM
E-post: madeleine.sollner@kavokerr.com
Mobil: 070-190 79 98
 

 
Ali Azarian
Säljspecialist/tekniker Röntgen
E-post: ali.azarian@kavokerr.com
Mobil: 070-190 80 98
Kontoret: 08-546 05 902
 

 
Tomas Hallin
Regionsansvarig säljare, Stockholm
E-post: tomas.hallin@kavokerr.com
Mobil: 070-620 87 40
Kontoret: 08-590 047 56
 

 
Robert Schmikli
Regionansvarig säljare, Mitt
E-post: robert.schmikli@kavokerr.com
Mobil: 070-565 82 19
Kontoret: 08-590 047 01
 

 
Johan Lindroth
Regionansvarig säljare, Öst och Norr
E-post: johan.lindroth@kavokerr.com
Mobil: 073-626 44 24
 

 
Thomas Thorén
Regionansvarig säljare, Väst
E-post: thomas.thoren@kavokerr.com
Mobil: 070-656 16 04
Kontoret: 031-56 16 01
 

 
Anna Lif
Regionansvarig säljare, Mellan-syd
E-post: anna.lif@kavokerr.com
Mobil: 070-588 56 92
 

 
Ebbe Toft
Regionansvarig säljare, Syd
E-post: ebbe.toft@kavokerr.com
Mobil: 070-105 48 99
 

Jonas Kreipke
Produktchef Autoklaver, Diskdesinfektorer, Inredning, Kompressorer, Sugmotorer
E-post: jonas.kreipke@kavokerr.com
Kontoret: 08-590 047 05
Mobil: 070-862 31 00